Máme pro vás přichystané krásné nové dekory! I v letošním roce sázíme na materiály s přírodní texturou, proto nejvíce novinek představíme právě v dřevodekorech. A to jak pro laminové kuchyně (kolekce ACTIVE a TREND), tak pro kuchyně nejvyšší řady HANÁK PREMIUM.

 

hanak nove dekory 1

 

V laminech zaujmou dvě nové barvy – Champagne a Antracit. Antracitová barva je velmi moderní a hodí se ke každému interiéru, champagne odstín má zase podmanivý šedo-béžový akcent.

 

1

 

V dřevodekorech představíme celkem osm nových provedení! Z nich zmíníme především odstíny Borovice piemont nebo Borovice alpská, které mají severský nádech. Zajímavý je i tmavě hnědý tón Dubu Arabica nebo medové tóny Dubu zlatého.

 

2

  

Dekory napodobující přírodní dřevo jsou v současnosti velice žádané. I z toho jsme vycházeli při výběru nových provedení pro letošní rok. 

Již v loňském roce jsme zaznamenali zvýšený zájem o přírodní dekory, například náš dub sukatý, takže i těmto novým dekorům předpovídáme velký úspěch.

 

hanak nove dekory 2015 2

 

Nové profily kuchyní

 

V nabídce máme i zbrusu nové profily, resp. tvary dvířek a to především pro klasické kuchyně z řady HANÁK PREMIUM. Jde o 5 nových modelů kuchyní.

 

hanak dvirka 1

 

Model COUNTRY z cenově dostupnější řady ACTIVE, lakovaný model YORK a dýhované modely NICE, TOSCANA a RAVENNA. Tyto velmi zdařilé profily tak rozšiřují zejména nabídku našich rustikálních a klasických kuchyní, o které je stále větší a větší zájem ze strany našich zákazníků. Jde o krásné drásané dýhy v hlubokém matu.

 

hanak dvirka 2