PREMIUMcollection


To co dělá společnost HANÁK výrobcem značkového nábytku je jeho vlajková loď - kolekce nábytku HANÁK PREMIUM.
Je to nejvyšší řada ojedinělá precizní technologií zpracování, v použitých materiálech a v řemesle. PREMIOVÁ řada s sebou nese originální a nezaměnitelný rukopis značky HANÁK. Nabízí jen ty nejkvalitnější materiály - lakované čelní plochy ve vysokém lesku a matu nebo exotické a standardní dýhy - opět v provedení mat nebo lesk.
7vrstvý lak HANÁK je nejdokonalejší povrchovou úpravou čelních ploch kuchyňského nábytku vůbec. Vyrábí se v barevné škále celé RALové stupnice. V této kolekci jsou zařazeny kuchyně designové, ale i stylové. A nesmíme zapomenout na rustikální venkovské kuchyně s označením CLASSIC.
V řadě PREMIUMCOLLECTION vyrábíme kuchyňský nábytek, ložnice, šatny a šatní skříně, stoly a konferenční stolky,obývací sestavy, interiérové dveře ale také nábytek na zakázku - koupelny, pracovny, dětské pokoje, předsíňové stěny a další.

TRENDcollection


Nová řada nábytku TREND je typická svými nadčasovými liniemi. Pro její výrobu jsou používána ta nejkvalitnější lamina a lakované povrchy. V této řadě nabízíme kuchyně, obývací pokoje a ložnice.

 

Pro Vaši inspiraci připravili designéři společnosti Hanák nábytek doporučené kombinace barev a materiálů v několika variantách

 

Tmavé kombinace

tmavo3tmavo3tmavo3

 

 

Světlé kombinace

 

světle3světle3světle3

 

Rustikální kombinace

rustik2rustik2