Ergonomie šaten a skříní 


 

Uložte si své věci

hanak satna

Šatny a skříně jsou v dnešní době nedílnou a také nutnou součástí každé domácnosti. Musí být především přehledné a praktické. Jsme schopni vám dle zásad ergonomie vyrobit otevřenou šatnu nebo skříň na míru v dekoru, který bude ladit s vašim interiérem.

Šatny

Otevřené šatny

hanak otevrena satna

Šatna je určena především pro samostatné oddělené prostory navazující na ložnici. Umožňuje plnohodnotné využití prostoru až do výšky 2 650 mm. Záda jsou vždy v identickém provedení s korpusem a umožňují odvětrání prostoru za skříní. Pro větší stabilitu a pevnost používáme pro korpusy materiál tloušťky 18 mm.

Šatní systémy

satni system hanak

Otevřený šatní systém je nejvhodnějším řešením úložných prostorů ve vstupní části domu. Má minimální prostorové nároky při zachování maximální variability polic a zásuvek.

Skříně

Volně stojící skříně s otevíravými dveřmi

hanak skrin otevirava

Skříně s dveřmi otevíravými do prostoru je dostupná v 1 nebo 2 modulovém provedení a povrchových úpravách dýha a lak. Šatní dveře mohou být doplněny libovolnou úchytkou ze sortimentu HANÁK.

Volně stojící skříně s posuvnými dveřmi se spodním vedením

hanak satni skrin dvere posuvne

U skříní s posuvnými dveřmi v rámu lze volit mezi dvěma typy madel, které nabízíme ve třech barevných provedeních. Nabídku tvoří 2, 3 a 4 modulové provedení a povrchové úpravy LTD, fólie a barevné sklo. Ideální možností pro malé byty jsou skříně se zrcadly, které místnost prosvětlí a opticky zvětší.

Volně stojící skříně s posuvnými dveřmi s horním vedením

hanak skrin posuvne dvere

Šatní skříň může být vybavena vnitřním osvětlením a zásuvkami s integrovaným tlumením. Dopřát si můžete i praktické výsuvné zrcadlo.

Vestavné skříně do podkroví

hanak skrin podkrovi

Varianta vestavné skříně do podkroví se zkosením je ideálním řešením do podkrovních místností. Umožňuje vestavit skříň pod libovolným úhlem až do výšky 2 650 mm.