PROČ HANÁKA PRÁVĚ OD NÁS?


Naši klienti oceňují v dnešní uspěchané době především náš zodpovědný a bezchybný servis, který je samozřejmý nejen v průběhu realizace zakázky, ale i po skončení záručního servisu. Koupí interiérového nábytku nekončíme, pro nás je to nový začátek.

 

Ctíme osobitost každého klienta a víme, že výběru kuchyně nebo interiérového nábytku je potřeba věnovat dostatek času. V průběhu osobního setkání se zajímáme o jeho životní styl, zvyklosti při vaření ale také o počet členů domácnosti - tak nejlépe určíme jeho potřeby a dokážeme přizpůsobit kuchyň a ostatní interiér tak, aby pro něj byl opravdovým přínosem.

 

Jako jediní v Praze nabízíme stavební rekonstrukci prostoru určeného pro kuchyň - ať už se jedná pouze o přípravu el,instalace nebo vodoinstalace v nových bytech, zvládneme také likvidaci původní kuchyně, výměnu podlahových krytin, úpravu stěn nebo provedení sádrokartonových prvků dle návrhu našich projektantů. Nejen že kuchyň navrhneme, ale také ji kompletně zrealizujeme. Není potřeba najímat další subdodavatele.


Zaměření prostoru před sepsáním Smlouvy je samozřejmostí. Veškerá zodpovědnost za následnou realizaci je pouze naše.


Servis kolem montáže nábytku zajišťují naši vlastní , ověření a proškolení pracovníci.