Mission Statement:

"Buď máte výsledky nebo výmluvy. Obojí mít nemůžete." 

 

 

 

 

Máme rádi

profesionalitu a nadšení pro věc - to preferujeme při výběru našich dodavatelů.

 

S rozpaky hledíme

na architekty a bytové designéry, kteří navrhnou interiér krásný jako diamantový náhrdelník, ale realizují ho ze zirkonů...

 

Nerozumíme

politice, autům a jaderné energetice.

 

 


Orientujeme se a neustále vzděláváme v oblastech, které jsou pro tento obor zásadní: interiérový design, návrhy interiérů, ale také historie a současnost umění, trochu filozofie - jen tak můžeme svým klientům přinášet do jejich domovů kvalitu bydlení, kterou si zaslouží a která odpovídá jejich představám a zároveň také současným požadavkům na kvalitu bydlení.

Vnímáme jejich kreativitu, vlastní osobnost, individualitu. Oni jsou ti, kdo čerpají každodenní energii ve svých domovech, my jsme ti, kdo jim pomáhá najít ten správný styl, ve kterém se budou cítit dobře. Jsou přece doma!

 

 

 

 

renata_matouskova

 

 

 

 

 

 

 

Jsem majitelkou tohoto studia a více než 17 let svým klientům pomáhám zařizovat si DOMOV. Kvalitní interiérový nábytek je základ, proto jsem zvolila značku HANÁK.

 

 

 

 

 

 

 

Renáta Matoušková 

GSM: +420 777 118 019, čeština a ruština

  

renata_matouskova

 

 

 

 

 

V českých produktech vidím velký potenciál, proto český výrobce, který investuje do nových výrobních technologií, dbá na ekologickou nezávadnost svých výrobků a v nedávné době se kvalitou zařadil o stupeň výš než přední evropští výrobci.

S takovými produkty dává mé pojetí "vybavení interiéru" smysl.

 

 

 

 

 

 

 

jana_kratochvilova

 

 

 

 

 

 

 

Má dlouholetá kolegyně se stará o naše klienty se stejným zaujetím a nadšením jako já. Miluje svou práci, je velmi důsledná, umí naslouchat klientům, kteří mají svou vizi. Zároveň umí velmi dobře odhadnout situaci a poradit těm, kteří si s výběrem nábytku neví rady.

 

 

 

 

 

 

Mgr. Martina Jarešová

GSM: +420 774 871 833, čeština a angličtina

 

jana_kratochvilova

 

 

 

 

 

Osobitý styl jejich návrhů Vás nadchne.