Nábytek do obývacího pokoje

Obývací sestava

hanak obyvaci stena

Nové moderní obývákové sestavy jsou nízké, prakticky jen do třiceti centimetrů vysoké. Jedná se o blok zavřených skříněk, které slouží jako úložný prostor. Doplní je už jen TV panel a sestava polic nebo opět nízkých skříní. Celek působí vzdušně a čistě.

Knihovna

hanak knihovna

Milovníci knih jistě nezaváhají ani na sekundu, když budou přemýšlet, jaký nábytek si pořídit do svého obývacího pokoje. Knihovny, regály, policové systémy s dvířkama s otvíráním na TIP-ON nebo klasicky s designovou úchytkou. Co si jen budete přát, to vám vyrobíme.

Police

hanak police

Police jsou vzdušné, jednoduché a můžete na nich vystavit své oblíbené knihy, sošky nebo fotografie svých blízkých.

Konferenční stolek

hanak konferencni stolek

Neodmyslitelná součást obývacího pokoje je konferenční stůl. Stolky vyrábíme v různých tvarech a provedeních. Od kulatých, oblých přes čtvercové a obdélníkové k designovým. Jsou praktickým doplňkem k sedací soupravě. Můžete ho použít jako dekoraci, odkládací plochu nebo ho využít při k servírování desertu vaší návštěvy.

Sedací souprava

hanak sedacka

Bez sedací soupravy se v obývacím pokoji neobejdete. Při výběru sedačky jsou důležité rozměry obývacího pokoje a podle nich následně vybrat vhodnou velikost. Na výběr jsou samostatné pohovky pevné, rozkládací, rohové sedací soupravy, soupravy s úložným prostorem či křesla a taburety. Následně je nutné zvolit čalounění, které je dostupné v široké škále materiálů, od kvalitní kůže přes mikrovlákna, až k vytříbeným kolekcím potahových látek.