N50 hanak veletrzni bw

 

 

"Chtějte pro sebe víc, chtějte kvalitu!"

Když se mne mí klienti ptají, proč mají zvolit právě nábytek HANÁK, odpovídám jim - "protože když se obklopíte v životě kvalitou, bude i Váš život kvalitní a úspěšný".

Společnost HANÁK vyrábí kvalitní nábytek - tedy nábytek s prokazatelně dlouhou životností: TRENDOVÁ řada, která zahrnuje lamina a jednostranně lakované čelní plochy Vám bude sloužit 15 - 25 let, řada PREMIUM, která má čelní plochy oboustranně lakované nebo dýhované je odhadována až na 25-30 let.

Rozhodně to není nábytek pro konzumenty, ale pro lidi, kteří v životě vědí, co chtějí. Kvalita je potom pro Vás přirozenou volbou.

 

A protože se rozhodnete pro nábytek společnosti HANÁK a pro život s kvalitním a zdravotně nezávadným nábytkem, zastavte se u nás na Veletržní 50 a využijte poradenství, znalosti a kreativitu našeho týmu. Samozřejmostí je bezchybná realizace, kterou garantuji. Zajistí Vám to to nejdůležitější - radost z nové kuchyně nebo interiéru.

S námi si realizaci užijete, těšíme se na Vás!

Srdečně zdraví Renáta Matoušková, HANÁK Veletržní s.r.o, MT: + 420 777 118 019

 

______________________________________________________________________________________________________________________________________________________

Naše společnost vznikla v roce 2000, se zaměřením na kompletní rekonstrukce interiérů.

Jsme s Vámi již 17 let! Rok 2003 byl pro nás zásadní - rozšířili jsme své stavební služby o nabídku interiérového nábytku společnosti HANÁK a pro naše klienty otevřeli kuchyňské studio na Letné.

Rok 2015 - vznik společnosti Hanák Veletržní s.r.o. Lidé, kteří se vždy starali o Vaši spokojenost zůstali samozřejmě s námi!

Naším cílem je nabídnout kvalitní výrobky českého výrobce do kvalitně zrekonstruovaného interiéru. Hledali jsme interiérový nábytek odpovídající kvalitativním standardům, které pro Vás budeme vždy vyžadovat. Společnost  HANÁK nábytek a.s. našemu záměru plně vyhovuje. Každý den se díky zpětné vazbě na naše klienty přesvědčujeme, že vsadit na spolupráci s touto společností bylo správné rozhodnutí.Dnes díky tomu můžeme nabídnout široký sortiment interiérového nábytku společnosti, která má stejný cíl a vize jako my - a tím je spokojený klient, který si kvalitu zaslouží. Tomu jsme podřídili výběr i dalších subdodavatelů, ať už se jedná o kamenné pracovní desky, skleněné obklady stěn, spotřebiče, dřezy a baterie atp.. U nás pořídíte vždy jen to prověřené a léty ověřené.

 Vaše bydlení je především naší vizitkou. Navštivte naši stránku realizací, ze které čerpá také web společnosti HANÁK nábytek a.s. .

  

 

KUCHYNĚ HANÁK, INTERIÉROVÝ NÁBYTEK HANÁK 

Jsme autorizovanými prodejci společnosti HANÁK nábytek a.s. - tzn., že jsme splnili všechny požadavky výrobce na kvalitu prodeje a služeb konečnému klientovi.

Postavili jsme Vás téměř 770 kuchyní a vybavili jsme více než 80 bytů a domů kompletním interiérovým nábytkem.

Klientům nabízíme individuální přístup, ctíme jejich osobitost a jedinečnost - je pro nás velmi důležitá a respektujeme ji bez jakýchkoli podmínek. Přenášíme ji do jejich domovů velmi zodpovědně - díky kvalitním výrobkům totiž vytváříme prostor pro bydlení na dlouhou dobu, pro celé generace.

 

 

 

uvod2Začátkem je Vaše myšlenka, její realizaci přenechte nám...  

 

 

Pokud je třeba, pak jako jediní z prodejců společnosti HANÁK v Praze, realizujeme stavební úpravy interiérů:

  • keramické dlažby, dlažby z přírodního nebo umělého kamene
  • keramické obklady
  • plovoucí podlahy - dřevěné i laminátové
  • PVC, marmoleum
  • sádrokartony
  • skleněné obklady stěn a dělící příčky
  • zajišťujeme likvidaci původní kuchyňské linky 

  

Provádíme úpravy stávající vodoinstalace, elektroinstalace a plynovodu pro novou kuchyňskou sestavu.

Z interiérového nábytku HANÁK nabízíme kuchyně a jídelny, obývací pokoje, solitéry a policové systémy, ložnice, šatní skříně a šatny, interiérové dveře, stoly a konferenční stolky.