Druhy matrací

Podmínkou pro zdravý spánek je kvalitní lůžko, jenž se přizpůsobí anatomickému tvaru těla.

Active soft

hanak matrace active softKombinovaná matrace ze dvou odlehčených PUR pěn Wenetta. Díky perforaci povrchu jádra a rozdělení do 5 anatomických zón nabízí tato matrace možnost rozložení tlaku lidského těla po celé její ploše. Příčné průřezy v jádru matrace ideálně odvětrávají a odvádí případnou vlhkost. Tato matrace není klasicky lepená, oba materiály jádra jsou navzájem spojeny speciálními zámkovými výřezy. Výška jádra 14 cm. Tuhost 2-3, nosnost 90/100 kg.

Active relax

hanak matrace active relaxMatrace je vyrobena z PUR pěny řady Wenetta. Její použití v matracích má svou tradici. Lehací strana má výrazné 5 zónové prořezání. Jedná se o typ, kde jednoduchost, kvalita a velmi příznívá cena splňují požadavky širokého okruhu zákazníků. Výška jádra 14 cm. Tuhost 3, nosnost 100 kg.

Active anatomic

hanak matrace active anatomicOblíbená matrace sendvičového typu. Vyšší nosnost této matrace zaručuje RE deska z pojeného lehčeného polyurethanu, která je vložena mezi vrstvy diagonálně tvarované pěny a zónově profilované HR pěny. Toto diagonální tvarování – vlnky, umožňuje provětrávání matrace a odvod vlhkosti. Profilování horní desky zajistí přijemný pocit při spánku. Výška jádra 14 cm. Tuhost 2-3, nosnost 100 kg.

Trend soft

hanak matrace trend softMatrace je vyrobena z monobloku osvědčené a nejpoužívanější HR pěny /studená pěna- Wenetta/je zárukou vysoké elasticity s tím, že její vlastnosti jsou podpořeny 5 zónovým výrazným prořezáním. Výška jádra 14 cm. Tuhost 3, nosnost 120 kg.

Trend relax

hanak matrace trend relaxMatrace je vyrobena z monobloku osvědčené a nejpoužívanější HR pěny /studená pěna- Wenetta/je zárukou vysoké elasticity s tím, že její vlastnosti jsou podpořeny 5 zónovým výrazným prořezáním. Výška jádra 14 cm. Tuhost 3, nosnost 120 kg.

Trend anatomic

hanak matrace trend anatomicNadstandardní matrace sendvičového typu. Vysokou nosnost této matrace zaručuje RE deska z pojeného lehčeného polyurethanu o vysoké objemové hmotnosti, která je vložena mezi vrstvy diagonálně tvarované polyurethanové pěny a zónově profilované HR pěny. V obou případech se jedná o vyšší řadu pěn Wenetta. Diagonální tvarování – vlnky, umožňuje dokonalé provětrávání matrace a odvod vlhkosti. Profilování horní desky zajistí přijemný pocit při spánku. Výška jádra 14 cm. Tuhost 3, nosnost 120 kg.

Trend elastic

hanak matrace trend elasticJe kombinací vysoce elastických pěn s rozdílnou tuhostí a viscoelastickou zónově profilovanou pěnou, reagující na teplotu lidského těla. Příčné průřezy v jádře matrace odvětrávají a odvádí případnou vlhkost. Matrace je opatřena mezi jádrem a potahovou látkou separačním návlekem. Výška jádra 19 cm. Tuhost 2-3, nosnost 120 kg.

Trend double

hanak matrace trend doubleTvrdší 5 zónová matrace vyrobená z vysoce kvalitních pěn, OBOUSTRANNÁ. Středové jádro má po celé délce horizontální odvětrávací kanálky. Matrace má zónové prořezání s rozdílnou tvrdostí řady Wenetta a z jedné strany je vysoce odolná proti stlačení. Je opatřena mezi jádrem a potahovou látkou separačním návlekem. Výška jádra 19 cm. Tuhost 3-4, nosnost 120 kg.

Premium airline

hanak matrace premium airlineNosné jádro matrace tvoří HR pěna o vysoké objemové hmotnosti, která je prořezána ve spodní i středové části tak, aby byla co nejvzdušnější. Má středový řez pro provzdušnění a horní zónový. Reaguje příznivě na váhu a teplo lidského těla. Umožňuje tak pohodlné vnoření těla do matrace. Páteř při spánku díky tomuto efektu zůstává v ideální anatomické poloze. Visco pěna má unikátní vlastnosti, díky kterým při kontaktu s tělesným teplem měkne. Matrace je opatřena mezi jádrem a potahovou látkou separačním návlekem. Výška jádra 19 cm. Tuhost 3, nosnost 130 kg.

Premium orthopedic

hanak matrace premium orthopedicSplňuje všechny ortopedické vlastnosti a řadí se mezi nejkvalitnější matrace. Jedná se o taštičkovou matraci s 5 zónovým jádrem tužších a měkčích pružin v oblasti ramen. Pružnost a komfort dotváří zdravotní nezávadnost díky antibakteriální pěně, rovněž prořezanou do zón kopírující pružinové jádro. Výška jádra 19 cm. Tuhost 3, nosnost 120 kg.

Premium flexzone

hanak matrace premium flexzoneSplňuje všechny ortopedické vlastnosti a řadí se mezi nejkvalitnější matrace. Jedná se o taštičkovou matraci s 5 zónovým jádrem tužších a měkčích pružin v oblasti ramen. Pružnost a komfort dotváří zdravotní nezávadnost díky antibakteriální pěně, rovněž prořezanou do zón kopírující pružinové jádro. Výška jádra 19 cm. Tuhost 3, nosnost 120 kg.

Premium wellness

hanak matrace premium wellnessLuxusní, sendvičová, velmi pružná matrace, která díky celému jádru, tvořenému z komfortní pěny PANTERA a antibakteriální pěny, překonává vlastnosti běžných jader používaných do matrací. Moderní zónové prořezání v oblasti ramen působí v této oblasti změkčení, čímž je optimálně podepřena a odlehčena páteř v každé ležící poloze. Je oboustranná, ale doporučujeme jako spodní část antibakteriální pěnu. Výška jádra 24 cm. Tuhost 3, nosnost 130 kg.

Potahy

Bamboo

hanak potahy bambooSnímatelný potah matrace je třívrstvý – materiál Bambo (bambusové vlákno), prošev s termicky pojeným PES rounem, praní do 60 °C.

Saba

hanak potahy sabaSnímatelný potah matrace je třívrstvý – materiál Saba (100% PES), prošev s termicky pojeným PES rounem, praní do 60 °C.

Silver

hanak potahy silverSnímatelný potah matrace je třívrstvý – materiál Silver (stříbrné vlákno), prošev s termicky pojeným PES rounem, 4 úchyty pro snadnější manipulaci, praní do 60 °C.

Green first

hanak potahy green firstSnímatelný potah matrace je třívrstvý, rozdělený na dvě poloviny, všitý 3D bok, 4 úchyty pro snadnější manipulaci – materiál Green first (antialergický) prošev s termicky pojeným PES rounem, praní do 60 °C.