Minimalistická krása

 

Minimalistický styl je jednoduše čistý, krásný a ambiciózní. Jeho podstatou je funkční jednoduchost, chlad, strohost a neútulnost. A tak je to v pořádku. Každý interiér by měl odrážet osobnost svých obyvatel. Tedy jestli máte rádi zdobené dekorace, vzory a ta "bílá barva" Vás odrazuje, minimalistický styl nebude pro Vás.

 

Představujeme realizaci kuchyně OPTIMA, lamino, odstín sněhově bílá - lesk, z TRENDOVÉ řady společnosti HANÁK.

 DSC3248

 

Méně je více !!!

Pokud se rozhodnete pro minimalistický styl, držte se pravidla - méně je více. Dbejte na jednoduchost a funkčnost. V této kuchyni se podařilo vytvořit dostatečný pracovní prostor, logicky navazující úložnou, mycí a varnou zónu. Klientka je velmi spokojená - při vaření má vše po ruce a tedy samotné vaření se pro ni stalo velmi příjemnou záležitostí.

 DSC3298 web

 

Vaření v prostoru - proč ne?

Zvláště pokud to přinese více prostoru pro přípravu jídla. A aby nedocházelo při vaření k nechtěnému zašpinění podlahy nebo ke kolizi s vroucím pokrmem, pomohli jsme si skleněnou zástěnou za varnou deskou. Je to velmi efektivní, ale především bezpečné řešení!  

 DSC3284 web

 

Souměrnost přináší klid a harmonii

 Pracovní deska TECHNISTONE v odstínu HARMONIA DOLOMITES byla zvolena z prostého důvodu - pokud se Vám podaří sladit pracovní desku a odstín kuchyně do jedné barvy, ostatní barevné kontrasty v místnosti vystoupí a ukáží svou krásu -  v tomto případě je to krásná kresba bambusové podlahy a tmavý odstín dřeva na barového pultu.

 

 DSC3237

 

 

Stavební rekonstrukce prostoru vítáme!!!

 Protože pak není náš klient ničím omezen. Může dát průchod své fantazii a potřebám a my máme prostor pro vytvoření opravdu funkční kuchyně, bez jakýchkoli ústupků - voda, elektrika, sádrokartonové podhledy - není nic, s čím si v kuchyni neporadíme.

V tomto případě byla nejprve demontována původní kuchyň, upravili jsme vývody vodoinstalace, kanalizace a el.instalace pro novou kuchyňskou sestavu a připravili jsme vedení odtahu pro odsavač uprostřed kuchyně. Sádrokartonový pohled dobře posloužil jako kryt vzduchotechniky i nosič LED svítidel a opticky oddělil kuchyň od jídelní a obývací části. 

 DSC3267 web