Když kuchyň dýchá aneb stabilita NATURE stylu v čase Vánočním

 

Vždy když postavíme kuchyň z dřevěné dýhy, mám pocit, že její majitele zanecháváme v dobrých rukách matky přírody. 

Stejně tak je tomu i v tomto případě. Klientka zvolila překrásnou dýhu dub rustikál tmavohnědý, v řadě HANÁK PREMIUM, model LINE - s horizontální kresbou vláken dřeva.

 

 DSC0026 web

 

 

Pracovní deska z umělého kamene TECHNISTONE

 

Atmosféru interiéru kuchyně podtrhuje pracovní deska z umělého kamene TECHNISTONE, v novém odstínu NOBLE BOTTICINO.

Koresponduje a krásně se doplňuje s podlahou v podobném odstínu.

 

 

 

 DSC0053 copy web

 

Dřez s odkapem  - a pročpak?

 

K vlastnostem umělých i přírodních kamenných desek patří jedna velká přednost - je možné osadit dřez zespodu pod desku nebo do roviny a odkapovou plochu vyfrézovat přímo do kamene. Nejen že tím získáme mnohem lepší dojem z celistvosti kamene, ale především - údržba se stává velmi příjemnou a velmi praktickou záležitostí. Už nebudete potřebovat párátka na odstranění nečistot zpod okraje dřezu. Nikdy. A pokud zvolíte opravdu velký dřez? Už nikdy nebudete chtít jinak. Zkuste to!

 

 DSC0074 web

 

Znáte ten pocit, že tady jste doma?

 

Tento pocit se rodí v kuchyni. Už v kuchyni Vašich babiček. V kuchyni Vašich maminek. A čím to bylo? Měli jen jednu kuchyň po celou dobu Vašeho dětského i dospělého života. Nebylo třeba nic měnit. Vždy to bylo stejné. Je to něco, co Vám i Vašim dětem poskytne kvalita nábytku HANÁK. Není třeba po generace cokoli měnit. 

 

 

 DSC0068 web

 

 

Předsíňová stěna v odstínu kuchyně

Výhodou interiérového nábytku HANÁK je, že můžete vytvořit komplexní interiér - kuchyň, stůl, konferenční stolek, dveře, ložnice a šatní skříně - v jednotném odstínu a povrchové úpravě. To je to, co udělá z Vašeho "domů" příjemné a útulné místo, kam se budete rádi vracet. Střídání různých materiálů a barev nebo dokonce stylů v jedné domácnosti způsobí, že nebudete schopni vnímat jej jako jeden celek. Stále budete mít pocit, že něco nesedí. To ale není případ této báječné rodiny.

 

 DSC0109 web