Osobitý styl, který funguje

 

Kuchyň pro klienta, který má svůj vlastní styl a má předem jasnou představu o uspořádání prostoru, barevnosti a materiálech, je vždy úžasná práce. Rádi se necháváme vést... jeho životní styl nepodléhá módním trendům, má svůj vlastní. A to je skvělé! Jsme rádi, že jsme mohli být součástí realizace, protože v dýhách společnosti HANÁK samozřejmě našel odstín, který hledal! 

 

Představujeme realizaci kuchyně LINE-H, dýha, odstín dub bělený rustikal patina, s horizontální kresbou vláken dřeva z PREMIOVÉ řady společnosti HANÁK.

 DSC5773

 

Velký stůl a prostor pro hudbu !!!

 

Dominantou spojeného obývacího pokoje, jídelny a kuchyně měl být velký stůl pro celou rodinu, kuchyň tak musela ustoupit do malého výklenku. Přesto je velmi praktická a neuvěřitelně skladná! A samozřejmě - nesměl chybět dostatečný prostor pro hudbu.

 DSC5786

 

Útulné jemné odstíny béžové

 

Skleněná zástěna v odstínu horké kakao dobře ladí se zvolenou dýhou, pracovní deskou i výmalbou. Sladit barvu baterie a dřezu v dnešní době není opravdu těžké. Výrobci nabízejí širokou škálu odstínů. Zde bylo použito tartufo společnosti BLANCO.

Barevnosti jsou v dnešní době velmi opomíjené. Nepřemýšlíme o nich. Přijímáme to, čím nás hojně zásobují média - rádobytvůrci stylů. Barevnost je ale něco, co Vás každý den doma obklopuje, vytváří Vaši náladu. Dříve než k nám půjdete na první schůzku - zastavte se, zavřete oči a klidně dýchejte. Představte si kolem sebe různé barvy, různé odstíny dřeva. Opravdu je Vám dobře v bílé? Nebo? Kuchyň Hanák s Vámi zůstane několik desetiletí, je třeba vše promyslet předem a do detailů. 

 

 DSC5839

 

Ostrůvek tentokrát není dominantou, ale!

 

 

 Pracovní deska TECHNISTONE v odstínu HARMONIA ALTAY má úžasnou vlastnost - není vidět, když není třeba, aby vidět byla. V tomto případě dokázala schovat ohromnou plochu ostrůvku tak, že jej ani jako součást jídelny nebo kuchyně nevnímáte. On tam jen tak prostě je. A nejenže uschová většinu nádobí a potravin, je připraven posloužit jako místo pro  odpolední kávu, pracovní stůl a hlavně - prý se na něm píší domácí úkoly tak nějak sami?  

 

 DSC5822

 

 

Předsíňová stěna a malé úložné skříňky

 

Realizovat vybavení malé předsíně? Samozřejmě, proč ne? Použili jsme model z TRENDOVÉ řady společnosti HANÁK - Style - s jednostranně lakovanými dveřmi - odstín champagne ve vysokém lesku, korpus v odstínu buk tobacco. Svou práci odvede i velké zrcadlo, který prostor opticky zvětšuje. Vstup do domu by měl být vždy reprezentativní  - je to to první, co vidíte, když se po dlouhém dni vrátíte domu. Je to místo, kde vítáte své návštěvy. Nesmíte podcenit ani tuto část Vašeho domova.

 DSC5847