Rustikální krása

 

"Když vdechnete dřevu život", tak by se dala vystihnout každá naše rustikální kuchyň .

Krása kuchyně Loreta z Premiové řady společnosti HANÁK, v provedení dýha kaštan s patinou je navěky daná a neměnná.

 

 DSC6567

 

Klidný a harmonický domov

Důvod, proč hledáme v této uspěchané době tradici dob minulých, je jednoduchá - harmonie a klidný domov, kam se rádi vracíme. Toto vše Vám rustikální dýhovaná kuchyň LORETA umí nabídnout. Pracovní deska z přírodního kamene Shivakashi jen celou scenérii dotváří.

 

 DSC6577

 

Vhodně zvolené doplňky jsou výhra!

Jsme velmi spokojení, když klient rozumí kvalitě a upřednostňuje ji, přesně jako při této realizaci. A navíc, pokud se dokáže soustředit i na doplňkové dekorační předměty jako v tomto případě, vznikne harmonický a krásný domov. Lustry, jídelní stůl a židle, překrásný příborník, hodiny na stěně nebo i váza, která uprostřed té nádhery stojí, to vše navodí atmosféru toho "onoho" tepla domova.

 

 DSC6615

 

Nic nenahradí um lidských rukou

 dekorativní sloupky, prosklené zakulacené vitráže s vnitřním osvětlením, digestoř s dýhovaným límcem, okrasné římsy, krásná rohová nika s ruční řezbou a zábradlíčkem - velký podíl rukodělné práce, na kterou jsme velmi pyšní. Málokdo z výrobců dokáže skloubit preciznost řemeslného zpracování, kvalitu materiálu a vytvořit tak nábytek trvalé hodnoty.

 

 DSC6653

 

Kvalitu hledejte v detailech

 

detail vitrážové zakulacené skříňky a odkapové plochy vyfrézované do kamene 

 

 DSC6606

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 


      DSC6589