Vintage styl, který hřeje

 

Je strohý a přesto útulný, jednoduchá barevnost, minimalistický vzhled, dřevo a přírodní materiály,

světlo, prostor a dekorace v jemných barvách to vše dotváří harmonický a nadčasový severský styl.

 DSC0508 web

 

S námi jste opravdu doma

Zvolený typ kuchyně Optima z řady TREND společnosti HANÁK z lamina, v odstínu borovice piemont, plně odpovídá požadavkům Vintage stylu a světlá struktura dřeva Vás naštěstí nikdy neomrzí. Nejedná se o trendovou záležitost. Dřevo s námi jde od nepaměti a díky dlouhé živostnosti nábytku HANÁK,je to do budoucna opravdu velmi dobrá volba.

 

 DSC0528 web

 

Tón v tónu - tajemství dokonalého celku

I v tomto případě jsme měli štěstí na klientku s velmi dobrým vkusem!

Zvolila pracovní desku a skleněný obklad stěny v odstínu velmi blízkém - v barvě horkého kakaa a ostatní doplňky nevybočují z řady. Přírodní materiály, jemné odstíny béžové - nic, co by rušilo celkový dojem. Podařilo se jí vytvořit útulný domov pro celou svou rodinu.

 DSC0514 web

 

Jídelní stůl HANÁK 

 I další nábytek v obývacím pokoji je z nabídky společnosti HANÁK. Jídelní stůl JS27, komoda s otevřenou nikou. Díky Interior Conceptu HANÁK bylo možné vybavit celý byt nábytkem z jedné řady - šatní skříně, policové systémy a přestože nebylo nafoceno, víme že vznikla i předsíňová stěna, ve stejném stylu a barevnosti... 

 

 DSC0518 web

 

"Chtějte pro sebe víc, chtějte kvalitu!"

Když se mne mí klienti ptají, proč mají zvolit právě nábytek HANÁK, odpovídám jim - "protože když se obklopíte v životě kvalitou, bude i Váš život kvalitní a úspěšný".

Společnost HANÁK vyrábí kvalitní nábytek - tedy nábytek s prokazatelně dlouhou životností: TRENDOVÁ řada, která zahrnuje lamina a jednostranně lakované čelní plochy Vám bude sloužit 15 - 25 let, řada PREMIUM, která má čelní plochy oboustranně lakované nebo dýhované je odhadována až na 25-30 let.

Rozhodně to není nábytek pro konzumenty, ale pro lidi, kteří v životě vědí, co chtějí. 

Kvalita je potom pro Vás přirozenou volbou.

A protože se rozhodnete pro nábytek společnosti HANÁK a pro život s kvalitním a zdravotně nezávadným nábytkem, zastavte se u nás na Veletržní 50. Bezchybná realizace, kterou garantuji, Vám zaručí to nejdůležitější - radost z nové kuchyně.

S námi si realizaci užijete, těšíme se na Vás!

Srdečně zdraví Renáta Matoušková, HANÁK Veletržní s.r.o, MT: + 420 777 118 019

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 


      DSC6589